İzmir Ticaret Odası Uluslararası Silmo İstanbul Optik Fuarı Ziyaret Organizasyonu
25 Ekim 2023 Çarşamba
İzmir Ticaret Odası Uluslararası Silmo İstanbul Optik Fuarı Ziyaret Organizasyonu
İZMİR TİCARET ODASI ULUSLARARASI SİLMO İSTANBUL OPTİK FUARI ZİYARET ORGANİZASYONU

24 Saat Fuarcılık A.Ş. tarafından 23-26 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde “Uluslararası Silmo İstanbul Optik Fuarı” düzenlenecektir;
Söz konusu fuara yönelik 26 Kasım Pazar günü günübirlik ve 25 Kasım Cumartesi gidiş, 26 Kasım Pazar akşam dönüş olacak şekilde ziyaret organizasyonları düzenlenmesi planlanmaktadır. Ziyaret organizasyonları çerçevesinde sektörle ilgili üyelerimiz, uçak bilet bedellerinin 6.000 TL’ye kadar olan kısmı Odamız tarafından (İZTO) ödenmek suretiyle fuarı ziyaret edebilecektir. Bilet bedelinin 6.000 TL’yi geçmesi halinde durum teyit sırasında tarafınıza bildirilecektir. 
Son başvuru tarihi 6 Kasım 2023, Pazartesi’dir ve kontenjan, son başvuru tarihinde uçaktaki yer durumu ile sınırlıdır. Kesin katılımcı listesi başvuru sırasına göre tespit edilecektir.
Ayrıntılı program, heyet listesi netleşip heyet sayısına göre uçaktan blok yer rezervasyonu yapıldıktan sonra ayrıca bildirilecektir. 
2023 yılında aynı firma grubundan, yani firmanın kendisi ya da kendisine bağlı şubelerinden, aynı yıl içerisinde ziyaret organizasyonlarından faydalanma hakkı azami 2 defadır. Firma grubu (firmanın kendisi ya da kendisine bağlı şubelerden sadece bir tanesi) yıl içerisinde iki kez bulunan katılım hakkını iki ayrı organizasyonda birer temsilci ya da tek organizasyonda iki temsilcisinin katılımı ile kullanabilir.
Organizasyonumuza günübirlik yerine konaklamalı seçeneği tercih ederek başvuruda bulunan üyelerimizin 1.000 TL’ye kadar 1 gecelik konaklama bedeli de Odamızca desteklenebilecektir. Konaklama desteklerimize ilişkin detaylı bilgi duyuru metninin alt kısmında yer almaktadır.
Organizasyona başvuru sadece online olarak web portalımız üzerinden yapılacaktır.

Başvuru koşulları ve online başvuru için lütfen aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

https://eoda.izto.org.tr/web/ucakorg_firma_sorgula.aspx?id=296

Yapılan başvurunun ardından başvuru sahibinin organizasyonda yer alıp alamayacağına dair onay Odamız (İZTO) tarafından başvuru sahibine e-mail aracılığıyla yazılı olarak bildirilecektir. 
Teyit alan üyelerimize bilet yerine geçen PNR numarası organizasyon tarihinden birkaç gün önce e-mail aracılığıyla gönderilecektir. 

İlgili Kişi: Görkem Şavluğ (498 41 16) gorkem.savlug@izto.org.tr

KONAKLAMA DESTEĞİ İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLENDİRME
Konaklama yapacak firma temsilcilerinin kendi tercihleri ile tespit ederek kalacakları otelden alacakları faturayı, örneği Odamız (İZTO) Yurtiçi Fuarlara Yönelik Uçakla Ziyaret Organizasyonu Online Başvuru sayfasının en altındaki link içeriğinde yer alan dilekçeyi doldurup imzalı ve kaşeli tarayarak gorkem.savlug@izto.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Söz konusu konaklama faturası organizasyonumuza başvuruda bulunulan firma adına kesilmiş olmalı, konaklayan kişinin isim-soyisim bilgilerini ve konaklama tarihini içermelidir.

ÖNEMLİ NOT: Muhtelif internet siteleri üzerinden yapılan konaklama rezervasyonlarına istinaden sunulan rezervasyon onayı, makbuz, teyit epostası vb. gibi yasal geçerliliği olmayan hiçbir belge fatura yerine kullanılamamaktadır.