2021 Yılı Sgk Sözleşme Yenilemesi Hakkında
27 Ocak 2021 Çarşamba
2021 Yılı Sgk Sözleşme Yenilemesi Hakkında
Değerli Üye Meslektaşlarımız,

SGK tarafından 08.01.2021 tarihinde yapılan Sosyal Güvenlik Kurumu 2021 yılı sözleşmeleri ile ilgili açıklamaya istinaden “Sosyal Güvenlik Kurumu Görmeye Yardımcı Tıbbi Malzemelerin Teminine İlişkin Sözleşme,” nin 1 Şubat 2021 tarihi mesai bitimine kadar tamamlanması gerekmektedir.

İzmir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile yaptığımız görüşme sonucu başvuru Dilekçesi ve Sözleşme ücretinin yattığına dair 2 adet banka dekontu tarafımızdan Kuruma teslim edilebilecektir.

EK ’te yer alan dilekçe ve 2 adet ödeme dekontu ile 29 Ocak 2021 mesai bitimine kadar Oda merkezimize ulaştırmanız gerekmektedir. Dilekçe firma sahibi veya mesul müdür tarafından doldurularak firma kaşesi basılıp imzalanmalıdır.

SGK ile anlaşmalı bankaların şubelerine veya, Beyan usulü sistemini bugün itibariyle internet bankacılığına entegre eden bankaların (Akbank, Denizbank, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası) internet bankacılığı aracılığıyla, aşağıdaki şekilde, başvuru tipine göre seçim yapılarak ücretlerin yatırılması gerekmektedir.

AÇIKLAMA KISMINA OPTİK ADI, MEDULA OPTİK SİCİLİ NUMARASI, 2021 OPTİK SÖZLEŞME ÜCRETİ YAZILMASI GEREKMEKTEDİR.

İşlem adımları:

Ödeme: Beyan Usulüne Göre SGK Ödemesi
İl: ANKARA
Saymanlık: GELİR MUHASEBE BİRİMİ (Ziraat Bankasında ULUCANLAR)
Referans Numarası: TC KİMLİK NUMARASI (Şahıs firmalarında) – VERGİ
NUMARASI (Şirketlerde)
Başvuru: 1046 GSS SÖZLEŞME ÜCRETİ
Ödenecek Tutar: 715,50₺ (2 ADET DEKONT)
Açıklama: 1335*** *** OPTİK 2021 YILI SÖZLEŞME BEDELİ