Türk Optisyen Gözlükçüler Birliği Genel Kurulu Hakkında
6 Nisan 2021 Salı
TÜRK OPTİSYEN GÖZLÜKÇÜLER BİRLİĞİ GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILMIŞTIR.
Türk Optisyen Gözlükçüler Birliği Genel Kurulu Hakkında
Türk Optisyen Gözlükçüler Birliği Olağan Genel Kurul Toplantısı 3-4 Nisan 2021 tarihlerinde Hilton Garden Inn Otelde Ankara’da yapılmış, seçime Beyaz Liste, Mavi Liste ve yönetim kuruluna bağımsız aday olarak Serkan ERDOĞAN katılmıştır. Seçim listeleri aşağıdadır. Seçimi mesleğimiz kazanmış, Beyaz liste göreve gelmiştir.

Oda Başkanımız Ersan TÜYENE Olağan Genel Kurul Toplantısını yönetmek üzere oluşturulan divan Heyetinde yer almıştır.

Genel Kurul toplantısı mesleğimize yakışır ve demokratik bir şekilde gerçekleşmiştir. Olağan Genel Kurul Toplantısına katkı sağlayan Merkez Yönetim Kurulu, Yüksek Disiplin Kurulu, Denetleme Kurulu üyelerine, Divan Heyetine ve Değerli Delegelerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Kurucu Yönetim Kurulu üyelerine mesleğimize katkılarından dolayı teşekkür eder, yeni seçilen Merkez Yönetim Kurulu, Yüksek Disiplin Kurulu ve Denetleme Kurulu üyelerini tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Kurucu Başkan, Kurucu Birlik Yöneticileri ve Mevcut Başkanlara plaketleri teslim edilmiştir. Uzun çalıştaylar sonucu ortaya çıkan sektörümüze ve camiamızın gelişimine önemli katkılar sağlayacak yeni Yönetmelikler kabul edilmiş, Sakarya Bölgesi ve Doğu Bölgesi olmak üzere iki Oda kurulması kararı alınmıştır.

Yapılan seçimin ve Genel Kurul kararlarının mesleğimize hayırlı olmasını dileriz.
Türk Optisyen Gözlükçüler Birliği Genel Kurulu Hakkında