Hatırlatmadır! Titubb Veri Aktarımı ve Üts Envanteri Eşitleme İşlemi İçin Son Gün 15 Temmuz 2021’dir.
12 Temmuz 2021 Pazartesi
Optisyenlik müesseseleri tarafından TİTUBB da tekilleştirilmiş ve hala stoklarında bulunan ürünlerin Ürün Takip Sistemi’ne (ÜTS) aktarılması ve ürün eşitleme ile alakalı 15.07.2021 tarihine kadar gerekli işlemleri gerçekleştirmesi gerekmektedir.
Hatırlatmadır! Titubb Veri Aktarımı ve Üts Envanteri Eşitleme İşlemi İçin Son Gün 15 Temmuz 2021’dir.
Daha önceki duyurularımızda da belirttiğimiz üzere Titubb’a kayıtlı ürünlerin ÜTS’ye aktarımı ve envanter eşitleme işlemi için Birliğimiz tarafından hazırlanan yazılımı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Programı aşağıdaki adımları takip ederek indirip, firma bilgilerinizi kaydederek, anahtar kodunuzu Odamızdan temin etmeniz gerekmektedir.

YAZILIM ÖZELLİKLERİ ;

1- TİTUBB’dan, ÜTS’ye bildirmek istediğiniz karekodlarınızın bir kısmını ÜTS tanımamakta. Bu yazılım, ÜTS’nin anlayacağı dile çevirip sorunsuzca yüklemenize yardımcı olacaktır.

2- ÜTS ile envanterinizi eşitlemek istiyorsanız ama binlerce ürün içinden çıkamıyorsanız, yapmanız gereken ÜTS’den tüm envanterinizi indirip, programın içine atarak müessesnizde bulunan ürünlerle eşleştirmek ve programın size verecek olduğu tabloyu ÜTS’den toplu çıkış yapabilmenizi sağlamak.

TİTUBB Veri Aktarımı ve ÜTS Envanteri Eşitleme Programını indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://togb.org.tr/uts-eslestirme-programi/