Siber Optik E-Fatura Entegrasyonu ve Kontör Teklifi Hakkında
18 Haziran 2021 Cuma
Siber Optik E-Fatura Entegrasyonu ve Kontör Teklifi Hakkında
Siber Optik doğrudan e-Fatura özel entegratörü olmadığı için diğer firmaların verdiği gibi bir portal hizmeti sunmamaktadır, buna ilişkin bir çağrı merkezi altyapısı mevcut değildir. Programlarının içinden yine özel e-Fatura entegratörlerinin alt yapı veri aktarım lisansını kullanarak otomatik şekilde e-Fatura, e-Arşiv gönderme ve gelen e-Fatura, e-Arşivleri de aynı mantıkla stoğa aktarıp cari hesaplara işleyebilmektedir. Yaptığımız görüşmeler sonucu optik sektörüne faydamız olması açısından çok uygun bir e-Fatura, e-Arşiv entegrasyon fiyatlaması hazırlanmıştır.

E-Fatura, e-Arşiv entegrasyonu portal hizmetlerinden farklıdır. Portal yönteminde tüm işlemler kullanıcı tarafından manuel yapılır. Entegrasyon sayesinde kullandığınız SiberOptik programında barkod ya da karekod okutarak oluşturduğunuz satış ve iadeler otomatik olarak faturaya dönüşmektedir bundan sonrasında bir tuş ile GİB portalına aktarılmakta kullanıcıya başka bir işlem kalmamaktadır. Diğer bir faydası da gelen e- Fatura ve e-Arşivleri barkodlu olmaları kaydıyla otomatik olarak stoğa atmakta ve cari hesaplarına borç kaydetmektedir. Bu sayede ikinci bir defa stok girişi ve cari hesaplara kayıt işlemine gerek duyulmamaktadır.

SİBER TEKNOLOJİ A.Ş.
0216 325 12 70

Fiyat Teklifi (12 ay sınırsız e-Fatura Kontör )

Liste Fiyatı Size Özel
SiberOptik v.10 (1 şube 1 Kullanıcı) 5,300 4,000
SiberOptik v.10 Yükseltme (1 şube) 3,100 2,600
SiberOptik v.10 Yıllık Garanti (1 şube) 1,100 1,000
Yeni Program Kullanıcı 12 ay sınırsız kontör 900 500
Bin (1000) adet gönderme alma işlemi 400 350
E-Fatura Entegrasyon Modülü 1,000 950

SiberOptik v.10

Optisyenlik müesseseleri için özellikle tasarlanmış çok şubeli çalışabilen bir işletme yönetim sistemi programıdır. Modülleri arasında müşteri, satış, reçete, medula, stok takibi, cari hesaplar, fatura, e-fatura, e-arşiv fatura, bankalar, kasalar, personel yetkilendirme, sms, e-mail, ayrıntılı raporlama, üts işlemleri, titubb kayıtlarının aktarılması bulunmaktadır.

SiberOptik v.10 Eski Versiyonlardan Yükseltme

SiberOptik v.10 öncesindeki versiyonların güncel versiyona yükseltilmesi işlemidir.

SiberOptik v.10 Yıllık Garanti Destek Hizmeti

Yılda bir kere garanti destek hizmeti sözleşmesi yapılarak, bahsolunan yıl içerisindeki her türlü program ve mevzuat güncelleme, eğitim desteği, yeniden kurulum, rapor ve etiket tasarlaması v.b. gibi hizmetler alınabilmektedir.

Genel Hükümler

Belirtilen fiyata %18 Katma Değer Vergisi (KDV) dahil değildir.
Fiyatlarımız Türk Lirası cinsindendir
Yıllık hizmetlerimizin fiyat artışı Tefe/Tüfe oranını aşmayacaktır.
Teklifimiz 16 Temmuz 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Fiyatlarımız ömür boyu kullanım lisans bedeli olup ayrıca bir kira ücreti talep edilmemektedir.
İlk yıl garanti destek hizmetlerimiz ve her türlü mevzuat ile versiyon güncellemesi ücretsizdir, bir yıl sonra isteğe bağlı olarak bu teknik destek hizmetlerimizden yararlanılmak istenirse, yeni bir garanti destek süresi uzatma sözleşmesi yapılabilmektedir.