Değerli Meslektaşlarımız;
‘’Meslektaş Buluşması Günleri’’ kapsamında 26.10.2021 tarihinde Menemen,Aliağa,Foça ilçelerimizde faaliyet gösteren üyelerimizle Menemen Ticaret Odasında toplantı yapılmıştır. Toplantımızda bölgesel sorunlar ve çözümleri istişare edilmiştir. Toplantımızı organize eden Temsilcimiz Sayın Ömer Muhammed DURDU'ya, ayrıca toplantıya katılımlarından dolayı da meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.
Yönetim Kurulu